Historia antykultury

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 50,00 zł
  • Niedostępny

Historia antykultury to pierwsza próba uzupełnienia i uporządkowania podstawowej wiedzy o mechanizmach życia społecznego, historii kultury i historii antykulturowego marksizmu.

Nakład wyczerpany, w przygotowaniu „wersja 1.0”.

Antykultura to nurt ideologiczny, którego celem jest pozbawienie ludzi etosu pracy, tożsamości i więzi społecznych i cofnięcie ludzkości do poziomu przedkulturowej wspólnoty pierwotnej. Jej podstawę stanowi marksizm – ideologia sformułowana w XIX wieku przez Karola Marksa i Fryderyka Engelsa, która w wyniku kolejnych rewizji przybrała współczesną formę teorii krytycznej i teorii gender.

Historia antykultury to pierwsza próba uzupełnienia i uporządkowania podstawowej wiedzy o mechanizmach życia społecznego, historii kultury i historii antykulturowego marksizmu.

Książka ta daje podstawy wiedzy społecznej, tj. wiedzy o życiu społecznym, jaką powinien dysponować każdy człowiek osiągając wiek dojrzałości, otrzymując dowód osobisty i prawo wyborcze, czyli prawo do współdecydowania o zasadach życia społecznego. Bez tej bowiem wiedzy nie można świadomie podejmować wyborów, których skutki dotyczą całego społeczeństwa.

Spis treści dostępny na stronie Historia antykultury.

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy!

Bardzo dziękujemy Państwu za ciepłe przyjęcie pierwszego wydania książki Historia antykultury Krzysztofa Karonia, wyrażające się zarówno w liczbie zakupionych egzemplarzy, która przerosła nasze i autora najśmielsze oczekiwania, jak i w życzliwych komentarzach, jakie przesyłali Państwo na naszą skrzynkę e-mailową. Nakład pierwszej edycji Historii antykultury od prawie miesiąca jest już wyczerpany. Obecnie trwa wytężona praca nad drugim, rozszerzonym i pogłębionym wydaniem, nazywanym przez autora „wersją 1.0”.

W tej chwili nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, kiedy znajdzie się ono na maszynie drukarskiej – prosimy Państwa o cierpliwość. Mamy nadzieję, że ta stara-nowa książka zadowoli najbardziej wymagających Czytelników, a do tego niezbędny jest właśnie czas… A zatem pozwólmy Autorowi dopracować „wersję 1.0”.

Serdecznie pozdrawiamy!

Key4

Warszawa, 14.10.2019

Historia antykultury

wydawnictwo: Krzysztof Karoń
stron: 544
format: 16×23 cm
okładka: twarda
rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-951952-0-4